SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski w Super Expressie! Zapis czatu na żywo z Pudzianem

Mariusz Pudzianowski w Super Expressie! Zapis czatu na żywo z Pudzianem

29.05.2017, godz. 16:37
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Zaledwie dwa dni po wielkim wydarzeniu, jakim było KSW 39, w redakcji "Super Expressu" pojawił się Mariusz Pudzianowski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy czat z byłym mistrzem świata strongmanów i zwycięzcą walki z Tyberiuszem Kowalczykiem na największej gali MMA w Europie w historii. Było sporo ciekawych i niewygodnych pytań! Zapraszamy do obejrzenia wideo rozmowy z Pudzianem.

Mariusz Pudzianowski w sobotę stoczył swój kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Na gali KSW 39 na PGE Narodowym "Pudzian" stanął w szranki z Tyberiuszem Kowalczykiem. Kilka lat temu obaj panowie rywalizowali ze sobą w zawodach strongmanów. Wtedy lepszy niemal za każdym razem okazywał się Pudzianowski, dlatego "Tyberian" zapowiadał rewanż w MMA. Przekonał się jednak, że niegdyś najsilniejszy człowiek na świecie obecnie jest wielkim wojownikiem. "Pudzian" odniósł kolejne zwycięstwo w oktagonie, a do starcia był przygotowany jak nigdy wcześniej!

Zaledwie dwa dni później Mariusz Pudzianowski pojawił się w redakcji "Super Expressu". Wojownik odpowiadał na pytania, a niektóre były naprawdę niewygodne! Ile ma samochodów? Kiedy będzie miał dziewczynę? Gdzie spędza wakacje? I czy myśli o walce w KSW z Karolem Bedorfem? Odpowiedzi na te i inne pytania możecie znaleźć w zapisie wideo naszego czasu z Pudzianem!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: