SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Damian Janikowski KRĘCI z KSW! TYLKO U NAS! [GALERIA]

Damian Janikowski KRĘCI z KSW! TYLKO U NAS! [GALERIA]

14.09.2016, godz. 16:07
Damian Janikowski, Martin Lewandowski, KSW
foto:

Przed nami nic się nie ukryje! "Super Express" przyłapał współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego (41 l.) na spotkaniu z zapaśnikiem Damianem Janikowskim (27 l.). Promotor i brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Londynu długo dyskutowali i wyglądało to na poważne negocjacje. Czy do stajni KSW dołączy wkrótce kolejne głośne nazwisko?

Lewandowski spotkał się z Janikowskim wczoraj wczesnym popołudniem w jednej z restauracji w centrum Warszawy. Zapaśnik po przegranych kwalifikacjach do igrzysk w Rio nie ukrywał, że coraz poważniej myśli o zmianie dyscypliny i kontynuowaniu kariery w MMA. I wygląda na to, że te plany nabierają konkretnych kształtów, a medalista z Londynu (kat. do 84 kg) może wkrótce związać się z KSW, największą federacją MMA w Europie.

- Potwierdzam, że spotkałem się Damianem Janikowskim. Akurat przyjechał z Wrocławia do Warszawy i skorzystaliśmy z okazji, żeby porozmawiać. To żadna tajemnica, że interesujemy się tym zawodnikiem, prowadzimy rozmowy już od jakiegoś czasu. Ale wciąż jesteśmy dalecy od porozumienia i nie wiem, czy uda nam się dogadać - powiedział "SE" Martin Lewandowski.

autor: Michał Chojecki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: