SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Dawid Mora NIE ŻYJE. Tajemnicza śmierć 31-letniego wojownika MMA

Dawid Mora NIE ŻYJE. Tajemnicza śmierć 31-letniego wojownika MMA

03.09.2016, godz. 15:13
znicze, cmentarz
foto: EAST NEWS

Tragiczna informacja dotarła z obozu MMA. W wieku 31 lat zmarł Dawid Mora, który walczył na galach Fight Exclusive Night. Jak na razie nie są znane dokładne przyczyny śmierci, ale według niektórych źródeł mogło to być samobójstwo.

Tragiczne zdarzenie potwierdziła policja z Zielonej Góry. To właśnie z tej miejscowości pochodził zmarły w zawodnik, choć według niektórych źródeł mógł popełnić samobójstwo. - Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wyjaśni okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny - powiedziała nadkom. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji w rozmowie z onet.pl. O śmierci byłego sportowca Fight Exclusive Night poinformował portal mma.pl.

- Szok w polskim świecie MMA! Rozpoznawalny zawodnik wagi ciężkiej w Polsce, Dawid Mora (3-1) nie żyje! 31-latek zginął w niewyjaśnionych oficjalnie okolicznościach najprawdopodobniej zeszłej nocy - można przeczytać. Na tej samej stronie pojawił się również ostatni wpis Mory. Trzeba przyznać, że brzmi przerażająco. - Kto pragnie posiąść wiedzę o samym sobie, pragnie śmierci - pisał. W swojej karierze stoczył 4 zawodowe walki, a trzy z nich, które zakończyły się jego zwycięstwem były dla federacji FEN. Natomiast 24 września miał wystąpić podczas gali MFC 10 w Zielonej Górze.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: