SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Dwóch gigantów na jednym zdjęciu. "Pudzian" złożył życzenia Schwarzeneggerowi

Dwóch gigantów na jednym zdjęciu. "Pudzian" złożył życzenia Schwarzeneggerowi

31.07.2017, godz. 08:38
Arnold Schwarzenegger i Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski złożył życzenia Arnoldowi Schwarzeneggerowi z okazji 70. urodzin. foto: Facebook

Nie ma na świecie wielu większych i silniejszych ludzi, niż Mariusz Pudzianowski. Popularny "Pudzian" dawniej wykorzystywał to w zawodach Strongman, a od kilku lat sieje postrach w MMA. Okazuje się jednak, że nawet on może czuć się mały w porównaniu do niektórych. Na swoim profilu na Facebooku pochwalił się bowiem zdjęciem z... kończącym 70 lat Arnoldem Schwarzeneggerem.

Pudzianowski to naprawdę wielki człowiek. Widać to było już w telewizji chociażby podczas transmisji z walk w KSW, gdy posturą zdecydowanie górował nad wieloma z zawodników MMA. A to wrażenie jest jeszcze większe, gdy stanie się obok niego. Biceps wielkości głowy, udo szerokości tułowia przeciętnego człowieka. Co tu dużo mówić - "Pudzian" to prawdziwy gigant.

Okazuje się jednak, że czasem i on może poczuć się mały. W niedzielę były strongman na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie. A przy tym jednym z najsilniejszych i najbardziej umięśnionych. Chodzi o... Arnolda Schwarzeneggera! Widać, że fotografia została zrobiona dobrych parę lat temu, ale Pudzianowski nie wrzucił jej przypadkowo. W ten sposób chciał bowiem złożyć życzenia popularnemu aktorowi, a ostatnio politykowi, który 30 lipca kończył 70 lat.

Urodzony w Austrii Schwarzenegger zanim został wielką gwiazdą ekranu zajmował się kulturystyką. Występował nawet w zawodach i zapewne właśnie dlatego zyskał taką sympatię Pudzianowskiego. Można śmiało powiedzieć, że połączyła ich... miłość do mięśni.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: