SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Gala KSW odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie!

Gala KSW odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie!

17.12.2016, godz. 16:04
PGE Narodowy przygotował niespodziankę na EURO 2016
PGE Narodowy przygotował niespodziankę na EURO 2016 foto: SHUTTERSTOCK

Już w maju 2017 roku gala KSW zostanie zorganizowana na PGE Stadionie Narodowym! Wcześniej pojawiały się plotki na ten temat, a teraz ich prawdziwość potwierdził współwłaściciel jednej z największych federacji MMA w Europie, Maciej Kawulski, w rozmowie z portalem "SportoweFakty".

Podczas ostatniej gali KSW 37 "Circus of Pain" Maciej Kawulski mówił, że federacja oraz firma zarządzająca stadionem prowadziły rozmowy, aby zorganizować kolejną galę na PGE Narodowym. Wtedy nie chciał zdradzać więcej szczegółów, prawdopodobnie dlatego, że sam nie był w stanie przewidzieć ostatecznego rozstrzygnięcia negocjacji. Teraz jest już wszystko jasne. Współwłaściciel KSW w rozmowie z portalem "SportoweFakty" zdradził, że obie strony się dogadały i gala KSW odbędzie się na pięknym, a przede wszystkim pojemnym stadionie w Warszawie!

- W toku negocjacji pojawiło się wiele różnych modeli i dlatego musieliśmy znaleźć kompromis. To się udało i już teraz mogę powiedzieć, że 27 maja 2017 roku na Stadionie Narodowym będzie miała miejsce największa produkcja widowiska sportowego w tej części świata - mówił zadowolony Kawulski i dodał, że podczas tego wydarzenia z pewnością zobaczymy wszystkie największe gwiazdy federacji.

- Liczymy się z ogromną pojemnością obiektu i dlatego sięgniemy po największe działa, jakie mamy w swoim arsenale. Po raz pierwszy w historii KSW, na jednej gali pojawią się wszystkie nasze największe gwiazdy. Zadbamy również o to, żeby i zestawienia brzmiały hitowo - tłumaczył współwłaściciel federacji.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: