SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Gerardo Julio Gallegos sprawdzi Damiana Janikowskiego. Oto sylwetka amerykańskiego wojownika

Gerardo Julio Gallegos sprawdzi Damiana Janikowskiego. Oto sylwetka amerykańskiego wojownika

26.05.2017, godz. 12:08
Julio Gallegos, ksw
foto: Facebook

Doświadczony wojownik zmierzy się z debiutantem. Julio Gallegos podczas KSW 39: Colosseum stanie naprzeciw Damiana Janikowskiego, dla którego będzie to pierwsza walka w KSW. Dowiedz się kim jest Gallegos? Sylwetka, historia, statystyki Julio Gallegosa. Wszystko to znajdziesz w tekście poniżej. Pojedynek Janikowski vs Gallegos już 27 maja na PGE Narodowym.

Julio Gallegos to zaprawiony w bojach zawodnik mieszanych sztuk walki. Stoczył w nich już 14 pojedynków. Większość z nich, bo osiem, wygrał. W sześciu przypadkach kończył jako przegrany. Każde zwycięstwo, jakie odniósł, było wygraną przed czasem. To oznacza, że Amerykanin lubi efektownie rozgrywać swoje pojedynki. Ostatnim występem Gallegosa była walka z Rodneyem Wallacem – zawodnikiem dobrze znanym kibicom KSW.

Walka Janikowski vs Gallegos już 27 maja podczas KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym. Będzie to bitwa wytrawnego fightera z kompletnym debiutantem. Co zwycięży? Doświadczenie, czy świeże spojrzenie na MMA? Przekonamy się już w sobotę!

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: