SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki mma mma Hardcorowy Koksu się rozwodzi! Burneika oskarża żonę o romans i kradzież

Hardcorowy Koksu się rozwodzi! Burneika oskarża żonę o romans i kradzież

23.12.2013, godz. 09:16
Robert Burneika - Hardcorowy Koksu rozwód
Robert Burneika - Hardcorowy Koksu rozwód foto: Facebook

Robert Burneika, znany jako Hardcorowy Koksu, ogłosił na faceboku, że po 10 latach małżeństwa rozwodzi się ze swoją żoną Katarzyną. Jednocześnie oskarżył ją o romans, kradzież i opublikował zdjęcia emaila od żony i pozwu rozwodowego.

"Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem!Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!

Przeczytaj koniecznie: PŚ Engelberg. Klemens Murańka: Nie napalam się

Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia," napisał na facebooku Burneika.

Wiadomo, że rozwody nie są niczym przyjemnym, ale po co prać swoje brudy publicznie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: