SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Hardkorowy Koksu GROZI Popkowi! "Będziesz leczył nie takie szkody!" [WIDEO]

Hardkorowy Koksu GROZI Popkowi! "Będziesz leczył nie takie szkody!" [WIDEO]

03.04.2017, godz. 14:25
Burneika
foto: .

W maju na PGE Narodowym podczas gali KSW 39 Colosseum dojdzie do walki, która elektryzuje kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce. Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu, zmierzy się z idolem młodzieży - Pawłem Popkiem Rakiem. Na najnowszym nagraniu pierwszy z nich zagroził rywalowi, że będzie potrzebował sporo czasu, by dojść do siebie po starciu.

Popek bardzo poważnie podszedł do przygotowań. Raper pamięta ostatnią walkę z Mariuszem Pudzianowskim, w której bardzo szybko został znokautowany. Lider zespołu "Gang Albanii" robi wszystko, by podobny scenariusz nie powtórzył się na KSW 39 Colosseum. Paweł Rak do tego stopnia ciężko trenuje, że ostatnio odniósł kontuzję podczas zajęć i w Internecie pojawiły się zdjęcia wojownika z ręką na temblaku.

Do całej sytuacji szybko odniósł się Burneika. W najnowszym nagraniu, zamieszczonym na YouTube, zagroził najbliższemu rywalowi, że po ich starciu będzie potrzebował więcej czasu na leczenie. - Słyszałem, że rozwaliłeś sobie rękę. Życzę ci powrotu do zdrowia, bo będziesz go potrzebował. Po walce ze mną będziesz leczył zdecydowanie poważniejsze szkody - powiedział Hardkorowy Koksu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: