SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Ile zdrowia kosztuje walka w UFC? Prezentuje ZMASAKROWANA Szwedka!

Ile zdrowia kosztuje walka w UFC? Prezentuje ZMASAKROWANA Szwedka!

21.03.2017, godz. 11:39
Lisa Laensberg po walce
Lisa Laensberg po walce foto: Instagram

Gala UFC w Londynie obfitowała w wiele krwawych starć. W jednym z nich udział wzięła Szwedka Lisa Laensberg. Po walce wyglądała tragicznie! Co ciekawe, to ona jechała do szpitala ze zwycięstwem w garści. Przyjęła potężne ciosy na twarz, ale... była bardzo zadowolona.

Lisa Laensberg na własnej skórze przekonuje się, ile zdrowia kosztują walki dla najlepszej federacji na świecie. W Londynie po raz drugi w karierze zaprezentowała się na gali organizowanej przez UFC. Musiała stoczyć brutalną walkę z Lucie Pudilovą! Potężne ciosy sypały się z obu stron i choć wygrała 35-letnia Szwedka, to wcale tego nie widać.

Tak zazwyczaj kończą rywalki... Joanny Jędrzejczyk! Po starciu z Polką nie da się ich poznać, ale one wychodzą z klatki pokonane. Laensberg, mimo licznych kontuzji i makabrycznego wyglądu, nie poddała się. Potrafiła odnieść zwycięstwo z czeską wojowniczką. Po walce została natychmiast przewieziona do szpitala, ale ona nic sobie z tego nie robiła. Włączyła kamerę w telefonie i nagrała wideo dla fanów.

Wydawałoby się, że w takim stanie nie można się nawet uśmiechnąć, a Szwedka bez problemu była w stanie podziękować fanom za wsparcie. Co za charakter!

From the bortom of my heart... #ufclondon #victory #vip #sirens

A post shared by Lina Länsberg (@linalansberg) on Mar 18, 2017 at 11:50am PDT

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: