SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Jędrzejczyk - Kowalkiewicz. Twitter pod wrażeniem pojedynku: Dziewczyny jesteście wielkie!

Jędrzejczyk - Kowalkiewicz. Twitter pod wrażeniem pojedynku: Dziewczyny jesteście wielkie!

13.11.2016, godz. 09:11
Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk obroniła mistrzowski pas! Jednak zwycięstwo w walce z Karoliną Kowalkiewicz wcale nie przyszło jej tak łatwo, jak wielu się wydawało. Nasza mistrzyni musiała się sporo natrudzić, a większość obserwatorów na Twitterze jest wręcz pod wrażeniem pojedynku, do którego doszło w Madison Square Garden.

Polska waka stulecia w MMA, jak określano pojedynek Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz jest już za nami. Zakończył się zwycięstwem tej pierwszej, która tym samym obroniła mistrzowski pas, lecz wcale nie przyszło jej to łatwo. Wszystko za sprawą pretendentki do tytułu, która postawiła trudne warunki rodaczce. - Gratulacje, szacunek. Szacun, wrócisz tam, walka piękna, jestem dumny - pisał Artur Szpilka na Twitterze.

Pod wrażeniem obydwu pań był również Łukasz "Juras" Jurkowski. - Duma!!! Dziewczyny jesteście wielkie. To była walka na miarę tej gali. Ukłony - to jego słowa napisane na portalu społecznościowym. Postawę Jędrzejczyk i Kowalkiewicz doceniła również dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich. - Hmm... Bijące się dziewczyny to nie do końca moja bajka, ale wielkie brawa za show, wytrzymałość i styl - skomentowała Maja Włoszczowska. Słów uznania nie szczędził także Mateusz Borek. - Polskie dziewczyny są najlepsze. Brawo, brawo, brawo. 5 rund. Gratulacje dla mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, wielkie słowa uznania dla Karoliny Kowalkiewicz - ocenił komentator Polsatu Sport.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: