SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Jędrzejczyk: Może nie mam największych cycków, ale ludzie mnie zapamiętają

Jędrzejczyk: Może nie mam największych cycków, ale ludzie mnie zapamiętają

03.11.2016, godz. 17:46
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk nigdy nie zanudza podczas konferencji prasowych. Przed starciem z Karoliną Kowalkiewicz znów nie zawiodła. W dość nietypowy sposób mówiła o tym, że chce zostać zapamiętana jako legenda MMA.

Joanna Jędrzejczyk brała udział w telekonferencji przed zbliżającą się galą UFC 205 w Nowym Jorku, na której zmierzy się z inną Polką - Karoliną Kowalkiewicz. "JJ" nie owijała w bawełnę i mówiła prosto z mostu, że chce być najlepsza w historii. Tylko to się dla niej liczy. To, jak postrzegają ją ludzie, schodzi na daleki plan.
- Wiem, że może nie jestem najpiękniejsza, może nie mam największych cycków, czy nie jestem Amerykanką, ale ludzie mają mnie zapamiętać jako najlepszą zawodniczkę w historii, niepokonaną w MMA. Chcę zostać legendą. Chcę żeby ludzie mówili o mnie przez pięć, dziesięć i nawet dwadzieścia lat - wyjawiła Jędrzejczyk.

Dodała także, że walka z Kowalkiewicz jest świetną reklamą dla polskiego MMA i już nie może się doczekać tego starcia. Kiedy nasze fighterki powalczą w Nowym Jorku? Wielka polska bitwa już 12 listopada (sobota). Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć tę walkę w telewizji, będą musieli się przygotować na zarwanie nocy.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: