SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Jędrzejczyk wygryzie Lewandowską? Też chce uczyć o zdrowym trybie życia

Jędrzejczyk wygryzie Lewandowską? Też chce uczyć o zdrowym trybie życia

06.03.2017, godz. 17:01
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk, choć od lat dominuje w UFC i nie ma godnej rywalki, jeszcze nie zamierza kończyć kariery. Zapowiadała, że stoczy jeszcze kilka walk. Planuje zdobyć pas mistrzowski w innej kategorii wagowej. A co później? Zawodniczka MMA chce być jak... Anna Lewandowska.

Joanna Jędrzejczyk ma jeszcze trochę czasu do następnej walki, którą zapewne wygra, podobnie jak poprzednich 13 pojedynków. Jessica Andrade (16-5-0) jest kolejną fighterką z chrapką na mistrzowski pas wagi słomkowej UFC. Polka zmierzy się z Brazylijką 13 maja na gali w Dallas. Zanim obie zawodniczki wejdą do oktagonu, Jędrzejczyk może w spokoju promować swoją biografię.

Książka "Wojowniczka" trafiła w marcu na półki sklepowe. "JJ" energicznie reklamuje swoją biografię, przede wszystkim udzielając licznych wywiadów. W jednym z nich, dla "Polska The Times" ciekawie mówiła o planach na przyszłość.

- Chciałabym zająć się tworzeniem poradników związanych z żywieniem i treningiem, być może też mentalnym. Póki co, skupiam się jednak na tym, co mam. Przede wszystkim na przygotowaniach do kolejnych walk - mówiła Jędrzejczyk.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: