SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk na wakacjach. Zasłużony wypoczynek na Malediwach [ZDJĘCIA]

Joanna Jędrzejczyk na wakacjach. Zasłużony wypoczynek na Malediwach [ZDJĘCIA]

05.12.2016, godz. 08:51
Joanna Jędrzejczyk_1pub
Joanna Jędrzejczyk podczas pojedynku z Claudią Gadelhą foto:

Joanna Jędrzejczyk może wreszcie trochę odpocząć! Po ciężkich treningach mistrzyni wagi słomkowej UFC postanowiła polecieć na wakacje. Jej wybór padł na Malediwy, gdzie Polka może wygrzewać się godzinami na słońcu, popijając zimne napoje. Na jednym z portali społecznościowych urodzona w Olsztynie wojowniczka pochwaliła się zdjęciem z wypoczynku.

W połowie listopada Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny obroniła pas mistrzowski kategorii słomkowej UFC. Tym razem pokonała swoją rodaczkę Karolinę Kowalkiewicz po wyczerpującej walce. Dzięki triumfowi olsztynianka zapisała się złotymi zgłoskami w historii największej federacji, wskakując na siódme miejsce w rankingu wszystkich zawodników bez podziału na płeć i kategorie. Wśród pań Asia nie ma sobie równych.

Po morderczych treningach Polki wreszcie przyszedł czas na wymarzony urlop. Jędrzejczyk postawiła na egzotyczne Malediwy. Podczas gdy nad Wisłą panuje mróz i zaczyna rządzić zima, wojowniczka wygrzewa się w pełnym słońcu, leżąc na leżaku i popijając zimne napoje. Możemy zazdrościć, ale trzeba przyznać - zasłużyła!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: