SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk odwiedziła dzieci walczące z nowotworem [ZDJĘCIA]

Joanna Jędrzejczyk odwiedziła dzieci walczące z nowotworem [ZDJĘCIA]

13.03.2017, godz. 12:13
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk już nie raz pokazywała, że poza ogromnymi umiejętnościami ma też wielkie serce. Najlepsza polska wojowniczka MMA kilka dni temu w Olsztynie odwiedziła młodziutkich pacjentów fundacji Cancer Fighter, która opiekuje się dziećmi walczącymi z chorobami nowotworowymi.

Naprawdę wielkiego sportowca poznaje się nie tylko po zdobywanych pucharach i trofeach, ale po tym, jakim jest człowiekiem. Ci najwięksi nigdy nie mają problemów z tym, by wspierać tych najbardziej potrzebujących. Robert Lewandowski, Marcin Gortat czy Piotr Małachowski - oni i wielu, wielu innych polskich sportowców pokazywało, że nie są obojętni na krzywdę drugiego człowieka.

Jakiś czas temu do tego grona dołączyła Joanna Jędrzejczyk. Najlepsza polska wojowniczka MMA występująca w prestiżowej organizacji UFC przyjechała do Polski i w Olsztynie odwiedziła młodych pacjentów fundacji Cancer Fighters. W zdecydowanej większości są to dzieci, które zmagają się z mniej lub bardziej zaawansowanymi stadiami choroby nowotworowej. Wizyta słynnej sportsmenki z pewnością wlała w ich serca nadzieję na wyzdrowienie, a dzięki niej na ich twarzach zagościł szeroki uśmiech. I patrząc na poniższe zdjęcia radosnych chłopców i dziewczynek jesteśmy absolutnie pewni jednego - warto pomagać!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: