SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

13.05.2017, godz. 21:48
Joanna Jędrzejczyk
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade NA ŻYWO. Walka Jędrzejczyk - Andrade LIVE w Internecie. UFC 211 ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Polka piąty raz z rzędu obroni pas mistrzowski UFC? Jessica Andrade to prawdziwa wojowniczka w oktagonie i być może największe wyzwanie w karierze polskiej wojowniczki. Gdzie transmisja TV z walki Jędrzejczyk - Andrade?

Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade NA ŻYWO. Walka Jędrzejczyk - Andrade LIVE w Internecie. UFC 211 ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Polka jest butna i pewna siebie. Na ważeniu próbowała sprowokować przeciwniczkę. Wręczyła jej nawet pas narysowany na kartce papieru. Andrade, w oktagonie zamieniająca się w bestię, zachowała jednak spokój. Dla niej sytuacja jest bowiem prosta. Stawia na nią niewielu, jeśli wygra, sprawi sensację, jeśli przegra, nikt nie będzie miał do niej pretensji.

Jędrzejczyk tymczasem staje się coraz bardziej charakterystyczna i sławna. Rozbiła już, jako mistrzyni świata, Jessicę Penne, Valerie Letourneau, Claudię Gadelhę oraz Karolinę Kowalkiewicz. Andrade to zawodniczka innego typu. Znakomicie zbudowana. Niższa. Kompaktowa wersja Jędrzejczyk. Też lubi iść na wojnę. Bardziej doświadczona. W swojej zawodowej karierze stoczyła 21 pojedynków, 16 z nich wygrała, 12 przed czasem. Ma nokautujący cios, dobrze czuje się w parterze. Będzie groźna. Gdy znajdzie dziurę w gardzie Polki, skróci dystans, ta może mieć spory problem.

Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade NA ŻYWO. Transmisja w TV

Gala UFC 211 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Pojedynek Jędrzejczyk z Andrade awizowany jest na godzinę 5:30. Transmisję z wydarzenia pokaże stacja Extreme Sports Channel.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: