SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz - starcie nr 1. Która piękniejsza? [ZDJĘCIA]

Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz - starcie nr 1. Która piękniejsza? [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 17:00
Karolina Kowalkiewicz
Karolina Kowalkiewicz foto:

12 listopada na gali UFC 205 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz. Polska walka zapowiada się pasjonująco, ale obie panie umieją błyszczeć nie tylko w oktagonie. Równie dobrze prezentują się też na codzień! Która z nich jest piękniejsza? Tę decyzję zostawiamy wam!

Walka Jędrzejczyk z Kowalkiewicz odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Starcie Polek nie będzie najważniejszym pojedynkiem gali UFC 205, ale przynajmniej w naszym kraju budzi ono mnóstwo emocji. Obie zawodniczki wzajemnie sobie dogryzają, a fanki jednej i drugiej przekrzykują się wskazując faworytkę walki.

W klatce więcej szans daje się mistrzyni, czyli Jędrzejczyk. Pretendentka - Kowalkiewicz - chce wyrwać pas dwa lata młodszej koleżance, ale to nie będzie łatwe. Poza tym, że obie są świetnymi zawodniczkami, to znakomicie prezentują się też poza oktagonem. I jeśli chodzi o urodę, to naszym zdaniem starsza z Polek bije tę drugą na głowę. A jak jest według was? Która z nich jest piękniejsza - Jędrzejczyk, czy Kowalkiewicz? Głosujcie w naszej sondzie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: