SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk wychodzi za mąż! "Datę ślubu mamy już w głowie" [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk wychodzi za mąż! "Datę ślubu mamy już w głowie" [WIDEO]

12.02.2017, godz. 08:43
Joanna Jędrzejczyk planuje ślub
foto: EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk już za jakiś czas zostanie szczęśliwą panną młodą! Mistrzyni UFC w wadze słomkowej zdradziła, że wraz ze swoim partnerem planuje ślub i nawet ma w głowie datę. Zapowiada się wspaniałe przyjęcie! A kiedy termin? Zobaczcie w materiale SuperExpress.tv.

Joanna Jędrzejczyk jest aktualną mistrzynią UFC w wadze słomkowej, a w listopadzie pokonała Karolinę Kowalkiewicz i po raz kolejny obroniła pas. Sukcesy odnosi jednak nie tylko w oktagonie, ale także w życu prywatnym.

Polska wojowniczka zjawiła się na organizowanej przez Marcina Gortata "Polskiej Nocy w NBA" i w rozmowie z reporterką Super Expressu opowiadała o planach na walentynki oraz o relacjach ze swoim wieloletnim partnerem. Okazuje się, że za jakiś czas Jędrzejczyk przestanie być panną i zostanie szczęśliwą żoną! Wraz ze swoim narzeczonym planują już ślub i mają w głowie datę, której jednak nie chciała zdradzić.

- Cieszę się, że mój partner jest wyrozumiały. Jesteśmy ze sobą już od wielu lat, on był ze mną od początku mojej kariery i jakoś to godzimy. Jest przede wszystkim cierpliwy i kochający. Datę ślubu mamy w głowie, ale to są raczej plany prywatne - przyznała Jędrzejczyk.

Źródło: Super Express TV
autor: Super Express TV zobacz inne artykuły tego autora
Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: