SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk wystąpi w 2. edycji "Agent - Gwiazdy"? Mistrzyni UFC zdradza szczegóły

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w 2. edycji "Agent - Gwiazdy"? Mistrzyni UFC zdradza szczegóły

17.11.2016, godz. 10:23
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Już niedługo polscy fani mogą mieć możliwość oglądania Joanny Jędrzejczyk co tydzień na ekranach swoich telewizorów. Wszystko za sprawą ewentualnego występu mistrzyni UFC w wadze słomkowej w kolejnej edycji reality show stacji TVN. Polka uchyliła rąbka tajemnicy i zasugerowała, że nie wraca jeszcze do kraju, ponieważ najbliższe tygodnie spędzi przy produkcji programu dla jednej z polskich telewizji.

Joanna Jędrzejczyk w ubiegły weekend w polskiej walce stulecia w MMA, jak określano jej pojedynek z Karoliną Kowalkiewicz pokonała rywalkę i obroniła mistrzowski pas UFC w wadze słomkowej. Walka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju, a za jakiś czas kibice być może będą oglądali naszą mistrzynię częściej w swoich domach!

W wywiadzie dla "The MMA Hour" 32-latka zdradziła, że nie wraca jeszcze do Polski, ponieważ przez najbliższe 2-3 tygodnie będzie musiała pracować w Ameryce Południowej przy produkcji programu reality show dla jednej ze stacji telewizyjnych. Według informacji portalu mmarocks.pl chodzi o udział w kolejnej edycji programu "Agent - Gwiazdy", do którego zdjęcia ruszają niebawem. Zresztą już jakiś czas temu zawodniczka wspominała, że fajnie byłoby wziąć w nim udział. - Chciałam robić coś bliżej MMA. Niemniej, mam nadzieję, że pojawię się w kolejnych edyacjach "Agenta", bo to ciekawe przeżycie - mówiła Jędrzejczyk.

Pierwszą edycję, która była emitowana we wtorki o godz. 21:30 w TVN wygrał Antek Królikowski, a agentem okazał się Hubert Urbański. Kolejna ma być realizowana w Argentynie, a prowadzącą pozostanie Kinga Rusin. Kto tym razem okaże się najlepszy? Czy będzie to Joanna Jędrzejczyk?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: