SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk wystąpi w znanym reality show!

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w znanym reality show!

17.11.2016, godz. 16:07
Joanna Jędrzejczyk_1pub
Joanna Jędrzejczyk podczas pojedynku z Claudią Gadelhą foto:

W miniony weekend Joanna Jędrzejczyk obronił pas mistrzowski federacji UFC w wadze słomkowej, pokonując w Madison Square Garden swoją rodaczkę Karolinę Kowalkiewicz. Po wyczerpującym okresie treningowym nie ma jednak zamiaru wrócić do ojczyzny, by naładować akumulatory. Najbliższe tygodnie nasza mistrzyni spędzi na nagraniach znanego reality show!

Joanna Jędrzejczyk o tym, że nie wróci po walce z Karoliną Kowalkiewicz do Polski poinformowała w rozmowie z "The MMA Hour". Podała w niej także powody swojej decyzji. Są one dość zaskakujące. Okazało się bowiem, że 29-letnia wojowniczka najbliższe trzy tygodnie spędzi na nagraniach programu reality show. Dodatkowych szczegółów "JJ" nie podała, ale wydaje się, że będzie to jedna z bardziej znanych polskich produkcji.

Portal mmarocks.pl wysnuł wniosek, że mistrzyni wagi słomkowej UFC weźmie udział w kolejnej edycji programu TVN "Agent - Gwiazdy". O chęci wystąpienia w tym telewizyjnym show mówiła już kilka miesięcy temu podczas pierwszej edycji. Wiosną odcinki emitowane były co tydzień we wtorki i gromadziły przed telewizorami rzeszę widzów. Zatrudnienie Jędrzejczyk dla producentów mogłoby być strzałem w dziesiątkę. Wiadomo bowiem, że zawodniczka ma mnóstwo fanów, którzy uwielbiają śledzić wydarzenia z nią związane.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: