SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk zaapelowała o pomoc dla ciężko chorego chłopca [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk zaapelowała o pomoc dla ciężko chorego chłopca [WIDEO]

09.06.2017, godz. 09:52
Joanna Jędrzejczyk
foto: Twitter

Joanna Jędrzejczyk jest wielką wojowniczką. Mistrzyni mieszanych sztuk walki federacji UFC poza oktagonem ma znacznie więcej ciepła. Wielkie serce pokazuje, chcąc za wszelką cenę pomóc innym, bardziej potrzebującym. Zawodniczka najbardziej znanej federacji MMA na świecie włączyła się do akcji, mającej uratować życie ciężko chorego kilkumiesięcznego chłopca.

Joanna Jędrzejczyk mocno włączyła się do akcji pomocy dla kilkumiesięcznego Miłoszka. Chłopiec przyszedł na świat ze złożoną wadą serca. Potrzebna jest natychmiastowa operacja, by uratować jego życie. Najlepsza zawodniczka w kategorii słomkowej federacji UFC wykorzystuje wszelkie możliwe kanały, by prosić fanów o włączenie się do akcji. Na Instagramie opublikowała poruszające wideo z apelem do swoich kibiców.

"Kochani, proszę was o pomoc i udostępnianie apelu w imieniu małego Miłoszka, który musi przejść natychmiastową operację serduszka. Sprawdzajcie profile Facebook, gdzie pojawi się aukcja z koszulkami oraz czapeczka z mojej ostatniej walki UFC" - napisała wojowniczka urodzona w Olsztynie. Gadżety od Joanny Jędrzejczyk dostępne są na stronie "Serce dla Miłoszka". Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji. W akcję włączył się już między innymi Łukasz "Juras" Jurkowski, który na ostatnim KSW odniósł zwycięstwo po powrocie do oktagonu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: