SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Juras jako typowy Janusz na wakacjach. Zobacz komiczne ZDJĘCIE z wakacji zawodnika MMA

Juras jako typowy Janusz na wakacjach. Zobacz komiczne ZDJĘCIE z wakacji zawodnika MMA

12.07.2017, godz. 10:12
Łukasz Juras Jurkowski, MMA, KSW
Łukasz "Juras" Jurkowski, wojownik MMA i spiker Legii Warszawa. foto: EAST NEWS

Łukasz "Juras" Jurkowski to nie tylko mistrz przebieranek, lecz także człowiek o dużym dystansie do samego siebie i własnego kraju. Podczas swoich wakacji zaprezentował kibicom zdjęcie w skarpetkach, japonkach, koszulce głęboko wsadzonej do spodni i z reklamówką z "Biedronki" w ręce. Post opatrzył podpisem "Eeeee, Grażyna". W ten sposób pozdrowił swoich fanów i rodaków.

To kultowy, zagraniczny obraz polskiego turysty, zwanego Januszem na wakacjach. Wysokie, białe skarpetki, klapki, koszulka wsadzona do spodni, a te wysoko podciągnięte na brzuchu. Do tego najważniejszy atrybut, czyli charakterystyczna reklamówka z "Biedronki", do której typowy Janusz pakuje potrzebny na plażę prowiant. I nie chodzi o kąpielówki, a raczej o coś, co potrafi złagodzić pragnienie nawet w najbardziej upalne dni.

Łukasz "Juras" Jurkowski postanowił wystylizować się właśnie na Janusza i w ten sposób przesłać swoim fanom pozdrowienia z wakacji. Zawodnik MMA spędza urlop na greckiej wyspie Zakynthos. Na zdjęciu zamieszczonym na Twitterze widać w tle wrak statku - największą atrakcję Zatoki Wraku. Charakter miejsca i swojego pomysłu oddaje także "Juras" w opisie fotografii. Grażyna to kultowa towarzyszka podróży polskiego Janusza. Zaś "sziprek" to spolszczona nazwa angielskiego słówka shipwreck, czyli wraku.

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: