SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Karol Bedorf po utracie pasa na KSW 37: Zostałem chyba w szatni [WIDEO]

Karol Bedorf po utracie pasa na KSW 37: Zostałem chyba w szatni [WIDEO]

04.12.2016, godz. 12:50
KAROL BEDORF
KAROL BEDORF foto: KSW

Karol Bedorf w sobotę na gali KSW 37 stracił pas mistrzowski federacji w kategorii ciężkiej. Polski wojownik przegrał z królem nokautu z Sao Paulo Fernando Rodriguesem Jr. Jak łatwo się domyślić były już mistrz po starciu był bardzo rozgoryczony i nie za bardzo rozumiał dlaczego spisał się tak słabo.

Źródło: Super Express TV

Walka Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr. od samego początku nie układała się po myśli Polaka. Brazylijczyk zaskoczył "Koko" bardzo aktywną postawą. Raz po raz na Bedorfa spadały potężne ciosy, a po jednym z kopnięć w wątrobę były już mistrz federacji aż się zgiął w pół. Zawodnik z Sao Paulo nie zmarnował szansy i zakończył walkę przed czasem zasypując naszego wojownika gradem ciosów. Sam Bedorf nie za bardzo rozumiał co się stało w Tauron Arenie. - Przepraszam fanów, którzy we mnie wierzyli. Nie byłem dzisiaj sobą. Karol Bedorf został chyba w szatni - mówił smutny "Koko".

Bedorf nie załamał się i chce pokazać, że zasługuje na mistrzostwo KSW. - W pierwszej kolejności będę się starał o rewanż. Chcę udowodnić wszystkim na co mnie naprawdę stać. Muszę się porządnie przygotować. Wszystko, czego chcę to rewanż z Fernando. Nie miałem dzisiaj kontroli nad swoim ciałem, nie wiem co się stało - powiedział Karol Bedorf.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: