SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Kiedy i gdzie następna gala KSW? Właściciel federacji podał termin

Kiedy i gdzie następna gala KSW? Właściciel federacji podał termin

30.05.2017, godz. 11:38
Mariusz Pudzianowski, Tyberiusz Kowalczyk
Mariusz Pudzianowski, Tyberiusz Kowalczyk foto: KSW

Gala KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym była wielkim hitem! Na stadionie wojowników podziwiało blisko 58 tysięcy widzów, a jeszcze więcej osób wykupiło dostęp do transmisji pay-per-view. Nic dziwnego, że właściciele KSW już myślą o kolejnej gali. Jeden z nich - Maciej Kawulski, mówił o planach polskiej federacji MMA na najbliższe miesiące. Kiedy kolejna gala KSW?

Maciej Kawulski był gościem Mateusza Borka w magazynie "Puncher", emitowanym na Polsacie Sport. Wiele mówił przede wszystkim o gali KSW 39 na PGE Narodowym. Był to ogromny sukces organizacji. Znane nazwiska nie zawiodły i zrobiły wielkie show w Warszawie. Kibice na długo zapamiętają niesamowity nokaut Marcina Różalskiego, czy chociażby przebojowe akcje Mariusza Pudzianowskiego. Fani mieszanych sztuk walki nie nudzili się na tym wyjątkowym wydarzeniu i z niecierpliwością czekają na kolejną galę.

Kiedy się odbędzie? O to Borek zapytał Kawulskiego. - Następna gala będzie miała miejsce po wakacjach. Jesteśmy w trakcie wyboru terminów. Analizujemy też różne możliwości jeśli chodzi o halę, ale na pewno będzie miała ona miejsce we wrześniu, lub w październiku - wyjawił współwłaściciel federacji, cytowany przez portal polsatsport.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: