SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 35: RING GIRLS nokautują! Która najbardziej SEKSOWNA? [ZDJĘCIA i SONDA]

KSW 35: RING GIRLS nokautują! Która najbardziej SEKSOWNA? [ZDJĘCIA i SONDA]

27.05.2016, godz. 17:41
Ring girls z KSW
Od lewej: Justyna Gradek, Dominika Bilska, Anna Paczyńska, Kinga Kujawska foto: KSW

KSW 35 już dzisiaj, w piątek 27 maja. Rozpoczęła się o godz. 20. W trójmiejskiej Ergo Arenie będzie można zobaczyć elektryzujące kibiców walki. W klatce pojawią się m.in. Mamed Khalidov, który powalczy z Azizem Karaoglu oraz Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z Marcinem Różalskim. Krwawe pojedynki umięśnionych wojowników byłyby jednak niczym bez pięknych kobiet. Poznajcie seksowne KSW Ring Girls i wybierzcie swoją faworytkę! Mamy dla Was dużo zdjęć i sondę. A potem już tylko krew, pot i łzy...

Zanim do klatki wejdą kolejni bohaterowie wieczoru, pojawiają się w niej dziewczyny. Seksowne KSW Ring Girls wprowadzają zawodników, pokazują numer nadchodzącej rundy, nie może ich też zabraknąć podczas ogłoszenia werdyktu i wręczania pucharów.

Tradycyjnie już cztery wyjątkowo piękne Ring Girls umilą kibicom czas spędzony przed telewizorami oraz w Ergo Arenie podczas KSW 35.

A my mamy dla Was galerię zdjęć pięknych KSW Ring Girls, również tych, które nokautowały urodą w czasie poprzednich gal. Teraz Wy wybierzcie tę jedyną. Oglądajcie zdjęcia i głosujcie w naszej sondzie na najseksowniejszą.

Galę KSW 35 można oglądać w systemie pay-per-view w Cyfrowym Polsacie i innych platformach cyfrowych oraz w internecie na stronie www.kswtv.com. Początek o godzinie 20.00. Relacja LIVE ONLINE ze wszystkich walk w sport.se.pl. Zapraszamy!

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: