SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 36: Tak Michał Materla zgasił światło Rousimarowi Palharesowi [GALERIA]

KSW 36: Tak Michał Materla zgasił światło Rousimarowi Palharesowi [GALERIA]

03.10.2016, godz. 07:04
Michał Materla vs Rousimar Palhares
foto:

Takiego ciosu nie powstydziłby się nawet Mike Tyson w swoich najlepszych czasach! W walce wieczoru na gali KSW 36 Michał Materla (32 l.) zno-kautował Brazylijczyka Rousimara Palharesa (36 l.) piekielnym podbródkowym. Trafiony rywal bezwła-dnie osunął się na matę.

Dla Materli to jedna z najcenniejszych wygranych w karierze. Specjalizujący się w bolesnych dźwigniach Palhares polował na nogi Polaka, ale ten był świetnie na to przygotowany. - Wszyscy mówili mi, jaki on jest silny i wielki. Ale w kategorii do 84 kg to ja jestem bestią! - mówił po pojedynku Materla, który chce odzyskać pas mistrza KSW. Stracił go w pojedynku z Mamedem Chalidowem. Obaj nie wykluczają rewanżu, do którego miałoby dojść latem 2017 roku... na Stadionie Narodowym.

Na gali w Zielonej Górze Tomasz Narkun (27 l.) obronił pas mistrza w wadze półciężkiej (93 kg), dotkliwie obijając Kameruńczyka Rameau Sokoudjou (32 l.). Mateusz Gamrot (25 l.) zmusił do poddania się Brazylijczyka Renato Gabriela Gomesa (29 l.) i obronił pas KSW w wadze lekkiej (70 kg).

autor: Mateusz Fudala zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: