SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Artur "Kornik" Sowiński został łowcą zombie

KSW 37: Artur "Kornik" Sowiński został łowcą zombie

23.11.2016, godz. 07:41
Artur Kornik Sowiński, KSW 37
foto: Super Express

Mistrz KSW kategorii piórkowej Artur Sowiński (29 l.) słynie nie tylko z efektownych walk, lecz także z wielkiej pomysłowości. "Kornik" na gali KSW 37 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem (29 l.), który nosi pseudonim Polish Zombie. Czempion KSW na treningu medialnym zadrwił z rywala i stoczył pokazową walkę z... trzema osobami przebranymi za zombie.

- Zostałem łowcą zombie - śmieje się Sowiński. Przedstawienie "Kornika" bardzo przypadło do gustu nawet jego rywalowi. - To był bardzo fajny pomysł. Ja na trening medialny nie przygotowałem nic, bo wszystkie sztuczki zostawiam na dzień gali - odpowiada Wrzosek, który jest bardzo pewny siebie przed walką:- Jestem w takiej formie, że mogę przebiec dookoła cały świat i wyciskać "na klatę" 150 kg, i na pewno będę gotowy, żeby naje... jednego gościa w Krakowie - przestrzega.

"Kornik" mu odpowiada tak: - Marcin jest przeciwnikiem, który potrafi "zajechać", dlatego pracowałem głównie nad kondycją. Nie ma jednak opcji, bym oddał pas. Wygram, obronię tytuł i pójdę na pizzę. Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w Krakowie. Transmisja w systemie pay-per-view w Cyfrowym Polsacie oraz w internecie na www.kswtv.com i www.ipla.tv.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: