SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Circus of Pain NA ŻYWO w INTERNECIE i TV. Transmisja LIVE, STREAM

KSW 37: Circus of Pain NA ŻYWO w INTERNECIE i TV. Transmisja LIVE, STREAM

03.12.2016, godz. 20:09
KSW 37: Circus of pain
foto: Twitter

KSW 37 "Circus of Pain" w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie kibice będą świadkami kilku ciekawych pojedynków. Jednak kibice najbardziej czekają na walkę Mariusza Pudzianowskiego, którego przeciwnikiem będzie debiutujący przed polską widownią Paweł "Popek Monster" Rak. Gdzie w TV obejrzeć galę KSW 37? Oglądaj darmowy STREAM LIVE ONLINE z walk w formule MMA.

Gala KSW 37 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kibice zebrani na trybunach krakowskiej Tauron Areny oraz przed telewizorami obejrzą osiem pojedynków w formule MMA, a trzy starcia będą o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Karol Bedorf zmierzy się z Fernando Rodriguesem Jr. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Artura Sowińskiego z Marcinem Wrzoskiem o pas wagi piórkowej. Natomiast w kategorii półśredniej tytułu będzie bronić Borys Mańkowski, a jego przeciwnikiem będzie John Maguire.

Jednak wielu kibiców najbardziej będzie oczekiwało pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem Monsterem" Rakiem. Pierwszy z nich jest dużo bardziej doświadczony w mieszanych sztukach walki, lecz dwa poprzednie starcia kończyły się jego porażkami, w tym z Marcinem Różalskim. To właśnie "Różal" znający słabe strony "Pudziana" przygotowuje Pawła "Popka Monstera" Raka, który na gali KSW 37 zadebiutuje przed polską publicznością, ponieważ wcześniej stoczył trzy walki w MMA w Wielkiej Brytanii.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia o godzinie 19:00. Transmisja w telewizji tylko za pośrednictwem systemu PPV w Cyfrowym Polsacie, telewizji internetowej Ipla czy największych sieciach kablowych: UPC i Vectra. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM LIVE ONLINE. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO i ZA DARMO z gali KSW 37.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: