SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Denilson Neves de Oliveira. Awaryjny występ szansą Brazylijczyka

KSW 37: Denilson Neves de Oliveira. Awaryjny występ szansą Brazylijczyka

30.11.2016, godz. 02:30
Denilson Neves de Oliveira
foto: Twitter

Denilson Neves de Oliveira miał wcale nie walczyć na gali KSW 37. Z powodu kontuzji Łukasza Rajewskiego federacja musiała jednak szukać przeciwnika dla Filipa Wolańskiego. Padło na 21-letniego Brazylijczyka, który w naszym kraju stoczył już jedną walkę, co najważniejszego dla niego - zwycięską.

Mimo zaledwie 21 lat Denilson Neves de Oliveira w MMA stoczył już czternaście walk. Jedenaście z nich wygrał, a siedem przesądził pokonując rywali przed czasem. Na KSW 37 zastąpi Łukasza Rajewskiego, który miał walczyć z Filipem Wolańskim. Polak ostatecznie w Krakowie nie wystąpi, ponieważ leczy złamane żebra i ciężko byłoby nawiązać mu równorzędne starcie z wojownikiem ze stolicy Małopolski.

Oliveira walczył już w Polsce. Na początku listopada w Warszawie na gali PLMMA 70 pokonał przez decyzję sędziów Mariana Ziółkowskiego. Dobrą postawę Brazylijczyka zauważyła największa federacja w naszym kraju i "Trator" dostał szansę. Na KSW 37, które 3 grudnia odbędzie się w Tauron Arenie, zadania z pewnością nie będzie miał jednak łatwego. Wolański wystąpi przed własną publicznością i zrobi wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z KSW 37 na sport.se.pl!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: