SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Fernando Rodrigues Jr. To on chce zabrać pas Bedorfowi

KSW 37: Fernando Rodrigues Jr. To on chce zabrać pas Bedorfowi

30.11.2016, godz. 03:00
Fernando rodrigues Jr.
foto: Twitter

Fernando Rodrigues Jr. może być najgroźniejszym przeciwnikiem Karola Bedorfa w karierze. Brazylijczyk aż dziewięc ze swoich dziesięciu walk w formule MMA wygrał przed czasem. Król nokautu z Sao Paulo odgraża się, że w Krakowie na gali KSW 37 zrobi wszystko, by stać się nowym mistrzem polskiej federacji.

Fernando Rodrigues Jr. to 29-letni wojownik z Sao Paulo. Reprezentant Team Nogueira słynie z bezlitosnego stylu walki, który wręcz wyniszcza przeciwników. Co więcej, robi to bardzo szybko. W ostatnim starciu na gali w Finlandii odniósł dziewiąte zwycięstwo przed czasem. Pokonał po zaledwie sześćdziesięciu ośmiu sekundach Yosefa Mohammada. Mocny Szwed musiał się poddać. Wcześniej Rodrigues wystąpił w silnie obsadzonym turnieju w Japonii, gdzie dotarł do półfinału.

Brazylijczyk będzie czwartym zawodnikiem, który postara się o odebrania mistrzowskiego pasa Karolowi Bedorfowi. "Koko" nie przegrał walki od niemal pięciu lat, a w obronie tytułu stawał dotąd trzykrotnie. Polak pokonał kolejno Rollesa Gracie'a, Michała Kitę i Jamesa McSweeneya. Gala KSW 37, na której odbędzie się walka Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr. odbędzie się 3 grudnia w Krakowie. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO w INTERNECIE z tego wydarzenia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: