SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Karta walk gali w Krakowie. Nie tylko "Pudzian" i "Popek"!

KSW 37: Karta walk gali w Krakowie. Nie tylko "Pudzian" i "Popek"!

28.11.2016, godz. 16:24
Pudzian vs Popek
foto: KSW

KSW 37 zapowiada się niezwykle obiecująco. W sobotnią noc Tauron Arena Kraków będzie miejscem nie tylko wyczekiwanej konfrontacji "Popek" vs. "Pudzian", lecz także wielu innych pojedynków mistrzowskiej rangi. Przed nami osiem walk, z czego aż w trzech nagrodą będzie najwyższe wyróżnienie - tytuł mistrza. Nic dziwnego, że cała Polska z niecierpliwością wyczekuje KSW 37!

37. Konfrontacja Sztuk Walki zbliża się nieubłaganie. Już w sobotę galę otworzą walki utalentowanych polskich gladiatorów, takich jak Filip Wolański, Łukasz Rajewski, Marcin Wójcik i Marcin Łazarz. Bratobójcze walki zapowiadają się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że każdy z tych młodych wilków będzie chciał pokazać swoją wartość na największej polskiej arenie. Zapowiedzią najważniejszych pojedynków wieczoru będzie starcie Łukasza Chlewickiego z Mansour Barnaouim.

W czterech pierwszych walkach czekają nas bezprecedensowe wymiany, krwiste końcówki i heroiczna walka. Po nich nadejdzie czas na dawkę prawdziwego kunsztu i klasy najlepszych zawodników rywalizujących o pasy mistrzowskie.

W kategorii do 66 kg o mistrzowski pas KSW zmierzą się Artur Sowiński i Marcin Wrzosek. Następnym pojedynkiem o mistrzostwo będzie walka Borysa Mańkowskiego z Anglikiem Johnem Maguirem. Po dwóch pojedynkach o pasy czeka nas największe show, wisienka na torcie, wyczekiwana wojna pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Popkiem! Oj, będzie się działo!

Ostatnia walka wieczoru, Karol Bedorf vs. Fernando Rodrigues Jr., to długo wyczekiwana rywalizacja o mistrzowski pas. Walka reprezentantów wagi cięzkiej zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ każdy z nich jest w szczycie formy. To po prostu trzeba zobaczyć!

Karta walk KSW 37:

Filip Wolański vs Łukasz Rajewski (do 66 kg)
Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz (do 93 kg)
Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (70 kg)
Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (do 77 kg)
Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (do 66 kg)
Borys Mańkowski - John Maguire (do 77 kg)
Mariusz Pudzianowski vs Popek (do 120 kg)
Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (do 120 kg)

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: