SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Mariusz Pudzianowski jest CHORY, ale obiecuje: Z Popkiem będę się bił na bank!

KSW 37: Mariusz Pudzianowski jest CHORY, ale obiecuje: Z Popkiem będę się bił na bank!

21.11.2016, godz. 11:15
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: KSW

Mariusz Pudzianowskie ma spory problem na niespełna dwa tygodnie przed KSW 37! „Pudzian” nie wziął udziału w niedzielnym treningu medialnym przed galą z powodu silnego przeziębienia i osłabienia. - Nie martwcie się, na pewno wejdę do klatki – przekonywał były strongman. Jego rywal Paweł „Popek Monster” Rak tryskał humorem i zapewnił, że nie może doczekać się pojedynku. Czy szykuje się sensacja?

Trening medialny w warszawskiej hali OSiR Bemowo przyciągnął kilkuset kibiców, którzy nie mogli doczekać się, by zobaczyć swoich idoli w akcji. Niestety, fani „Pudziana” musieli obejść się smakiem, bo Mariusz przyjechał do Warszawy przeziębiony.

- Pod koniec ciężkich przygotowań organizm jest osłabiony i w zeszły piątek dopadło mnie przeziębienie. W ciągu kilku dni jednak poskładam się do kupy. Bądźcie spokojni, siła wróci i na pewno wejdę do klatki - obiecał Pudzianowski.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się występ „Popka”, któremu z twarzy nie schodził uśmiech. Kontrowersyjny raper, ku uciesze publiczności, zapowiedział że zamierza atakować bardziej doświadczonego rywala: - Będę skracał dystans. Taka jest moja natura, chcę napierać na przeciwnika.
Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Transmisja będzie dostępna w pay-per-view w Cyfrowym Polsacie i na innych platformach cyfrowych oraz w internecie – www.kswtv.com i www.ipla.tv.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: