SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Mariusz Pudzianowski trenuje do walki z Popkiem słuchając disco polo [WIDEO]

KSW 37: Mariusz Pudzianowski trenuje do walki z Popkiem słuchając disco polo [WIDEO]

04.11.2016, godz. 10:18
Mariusz Pudzianowski trenuje
Mariusz Pudzianowski trenuje foto: Facebook

Już za niespełna miesiąc dojdzie do pojedynku, który rozgrzeje wszystkich kibiców MMA. 3 grudnia w walce wieczoru w krakowskiej Tauron Arenie Mariusz Pudzianowski powalczy z Pawłem Rakiem. Były strongam wylewa siódme poty, a czas umila mu muzyka disco polo! Ten gatunek jest mu bardzo dobrze znany, ponieważ jego brat jest liderem zespołu Pudzian Band.

Mariusz Pudzianowski bardzo poważnie podchodzi do pojedynku z Popkiem, do którego dojdzie już 3 grudnia na gali KSW 37. Czasu zostało coraz mniej, ponieważ niecały miesiąc, więc trzeba wziąć się ostro do roboty. W końcu dla "Pudziana" może to być walka z cyklu - "być albo nie być" w tej dyscyplinie, ponieważ przegrał poprzednie dwa starcia, w tym z Marcinem "Różalem" Różalskim, który przygotowuje rapera.

Były strongam zdaje sobie sprawę z rangi wydarzenia, więc nie oszczędza się na treningach wylewając z siebie siódme poty. Wiadomo, że w takich przypadkach muzyka umila nam czas. W sieci pojawiło się nagranie, na którym w tle widać, jak jeden z najsilniejszych ludzi na świecie ćwiczy, a a tle można usłyszeć... disco polo, a konkretnie utwór "Niespotykana" formacji Quest!

Dla Mariusza to nie pierwsze tego typu zderzenie z tym rodzajem muzyki, ponieważ jego brat Krystian jest wokalistą zespołu Pudzian Band słynącego z takich piosenek jak "Dziś bawimy się" czy "Cała sala buja się".

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: