SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Mariusz Pudzianowski wciąż chory! Wyzdrowieje przed walką z "Popkiem"?

KSW 37: Mariusz Pudzianowski wciąż chory! Wyzdrowieje przed walką z "Popkiem"?

28.11.2016, godz. 17:00
Mariusz Pudzianowski trenuje
Mariusz Pudzianowski trenuje foto: Facebook

Już 3 grudnia w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się gala KSW 37. Najciekawszą walką ma być pojedynek Mariusz Pudzianowski vs "Popek", ale przed byłym strongmanem wyrosły niespodziewane problemy. "Pudzian" jest bowiem chory i nie wziął udziału w treningu medialnym. Czy jego występ na KSW stoi pod znakiem zapytania?

Już w sobotni wieczór w Krakowie odbędzie się walka, która elektryzuje tysiące kibiców sztuk walki w całej Polsce. Na gali KSW 37 naprzeciwko siebie staną Mariusz 'Pudzian" Pudzianowski oraz Paweł "Popek" Rak, ale na kilka dni przed pojedynkiem pierwszy z nich ma dość nieoczekiwane problemy. Już kilka dni temu informowaliśmy, że były strongman jest chory. Choć zarzekał się, że ze starcia z "Popkiem" nie zrezygnuje, to teraz okazuje się, że wciąż nie jest w pełni zdrowia i formy.

W niedzielę odbył się trening medialny przed galą KSW, ale zabrakło na nim jednej z największych gwiazd - właśnie Pudzianowskiego. Wciąż narzeka on na przeziębienie i nie czuł się na siłach, by zaprezentować się kibicom. To może budzić poważne obawy w kontekście sobotniej walki. Sam zainteresowany szybko jednak je rozwiał.

- Podczas przygotowań organizm jest wyjałowiony, ławo o przeziębienie. W piątek złapała mnie choroba i czuję się słabo. Ale na pewno wyjdę do klatki, nie mam żadnej kontuzji – przyznał "Pudzian" swoim fanom.

Gala KSW 37 już w sobotę 3 grudnia od godziny 19:00. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: