SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37. Oficjalna ceremonia ważenia przed walką Pudziana z Popkiem. Kiedy? O której godzinie?

KSW 37. Oficjalna ceremonia ważenia przed walką Pudziana z Popkiem. Kiedy? O której godzinie?

02.12.2016, godz. 10:23
KSW 37: Circus of pain
foto: Twitter

Do gali KSW 37 pozostały ostatnie godziny. W piątek 2 grudnia poczujemy przedsmak tego, co czeka nas w sobotę, a emocje sięgną zenitu. W krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia wszystkich zawodników i nie zabraknie głównych aktorów widowiska, czyli Mariusza Pudzianowskiego i Pawła "Popka" Raka. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, a początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Już dosłownie ostatnie godziny dzielą wszystkich od rozpoczęcia gali KSW 37, o której mówi się bardzo dużo za sprawą walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem" Rakiem. Wprawdzie to Karol Bedorf będzie walczył z Fernando Rodriguesem Jr. w walce wieczoru w obronie mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej, ale to na pojedynek "Pudziana" z samozwańczym królem Albanii fani czekają najbardziej!

W piątek 2 grudnia o godzinie 18:00 będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców, ponieważ wtedy zaplanowano oficjalną ceremonię ważenia wszystkich zawodników w krakowskiej Tauron Arenie przed sobotnim starciem. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny od wejścia nr 2 od ul. Lema. Potem federacja zaprasza wszystkich zgromadzonych do specjalnej Strefy Fana, gdzie będzie można zrobić zdjęcia oraz zebrać autografy od wszystkich uczestników gali KSW 37.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: