SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Paweł Popek Rak. Muzyczny idol gimnazjów chce zlać Pudziana!

KSW 37: Paweł Popek Rak. Muzyczny idol gimnazjów chce zlać Pudziana!

03.12.2016, godz. 21:00
Popek
Popek foto: Marek Zieliński/Super Express

Znany ze swojej działalności muzycznej Paweł Popek Rak 3 grudnia w Krakowie na gali KSW 37 zadebiutuje przed polską publicznością w mieszanych sztukach walki. Rywalem "Króla Albanii" będzie Mariusz Pudzianowski. W czasach swojej emigracji Popek walczył już w MMA w Wielkiej Brytanii.

Paweł Popek Rak swoją popularność zawdzięcza stworzeniu grupy muzycznej "Gang Albanii". Zespół wykonuje piosenki naszpikowane przekleństwami i z miejsca stał się ulubioną kapelą gimnazjalnej młodzieży w Polsce. Dzień przed galą KSW 37 muzyk skończy 36 lat. Jego życie nie jest usłane różami. Wiele razy wchodził w konflikt z prawem, a jego styl życia nie odpowiada wszystkim. Charakterystycznymi cechami Popka są złote zęby, skaryfikacja twarzy oraz wytatuowane gałki oczne.

W MMA stoczył na Wyspach trzy walki. Dwie pierwsze wygrał, trzecią przegrał. Po porażce zdecydował się skończyć karierę sportową przez zamieszki na trybunach. Oprócz tego na jego decyzję wpłynęły wydarzenia z przeszłości. Anglicy ukarali Popka zakazem odbywania oficjalnych walk w mieszanych sztukach walki. Po kilku latach szansę postanowiła dać mu rodzima federacja i już 3 grudnia zobaczymy walkę Pudzian - Popek na KSW 37. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO w INTERNECIE z tego wydarzenia!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: