SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37. Popek: Mówię, ja pie***le Popek, po ch** się przygotowujesz do tej walki [WIDEO]

KSW 37. Popek: Mówię, ja pie***le Popek, po ch** się przygotowujesz do tej walki [WIDEO]

21.11.2016, godz. 17:17
Popek
Popek foto:

Już za niespełna dwa tygodnie w krakowskiej Tauron Arenie Paweł "Monster Popek" Rak zadebiutuje na gali KSW, a jego przeciwnikiem będzie Mariusz Pudzianowski. W rozmowie z "SuperExpress.tv" raper opowiada o swoich przygotowaniach do tego elektryzującego pojedynku. Który z nich będzie górą 3 grudnia?

Źródło: Michał Kozłowski

Paweł "Monster Popek" Rak do tej pory włożył bardzo dużo pracy i energii do czekającej go walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Do tej pory lider "Gangu Albanii" znany był z imprezowego stylu życia. Jednak od kilku tygodni wylewa siódme poty pod okiem Marcina "Różala" Różalskiego, który podczas jednej z gal KSW pokonał "Pudziana", więc wie, na co raper powinien zwrócić uwagę i co jest słabszą stroną byłego strongmana. Czy ciężko mu było się przestawić na zupełnie inny, w którym musi pamiętać o diecie i treningach?

- Ja już to kiedyś przechodziłem, te treningi przygotowawcze do walk i wiedziałem, na czym to polega. Pierwszy trening to była tragedia, szedłem i mówiłem: "Ja pie...le Popek, , po ch.. się przygotowujesz do tej walki". Myślałem, że jakaś tam kondycja jest, ale byłem przygotowany na minutę - mówi raper w rozmowie z "SuperExpress.tv.

- Pół roku wcześniej dowiedziałem się o walce, podszedłem do tego z sercem, znalazłem się w najlepszym miejscu, to jest własnie ten garaż, z którego nie mam, gdzie uciec. Nazywa się "Różalowo" i tutaj trenuję dwa razy dziennie od jakiegoś czasu, tych tygodni nie liczę, ale tutaj się rozwinąłem. Gdybym tutaj nie trafił, to nie wiem, czy miałbym szansę trenowania tyle, ile do tej pory. W tym momencie przestaję się martwić o swoją kondycję - dodaje.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej tauron Arenie. Portal sport.se.pl przeprowadzi relację LIVE ONLINE ze wszystkich walk w tym Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Mnsterem Popkiem" Rakiem.

autor: Michał Kozłowski zobacz inne artykuły tego autora
Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: