SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Popek opowiedział o swoich tatuażach [WIDEO]

KSW 37: Popek opowiedział o swoich tatuażach [WIDEO]

02.12.2016, godz. 13:02
Rzucił dragi, żeby zlać Pudziana
Paweł Popek przygotowuje się do walki z Pudzianem foto: Marek Zieliński/Super Express

Paweł Popek Rak to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników, którzy w sobotę 3 grudnia wystapią na gali KSW 37. Lider "Gangu Albanii" w Krakowie stoczy walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Wrażenie może robić jego ciało, wypełnione tatuażami. Specjalnie dla se.pl opowiedział o nich. Zobaczcie wideo!

Źródło: Super Express TV

Popek zaszokował wszystkich, gdy przeszedł dwa bardzo bolesne zabiegi. Założyciel zespołu muzycznego "Gang Albanii" podczas swojego pobytu na Wyspach Brytyjskich najpierw wytatuował sobie gałki oczne, a później przeszedł skaryfikację twarzy. Nic dziwnego, że tatuaże, którymi pokryty jest od stóp do głów nie dziwią nikogo. Każdy z nich ma jednak swoją historię, o której najbliższy przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego na KSW 37 opowiedział.

Paweł Popek Rak na torsie ma wytatuowanego 2Paca, znanego rapera, który został zamordowany. Jego prawe udo zdobi wspomnienie z czasów, gdy wszedł w konflikt z prawem. Na lewej nodze wytatuował sobie swoją zakrwawioną podobiznę po walce. Znak na szyi ma przypominać idolowi polskiej młodzieży, że życie jest przemijalne.

Gala KSW 37, na której odbędzie się między innymi walka Mariusz Pudzianowski - Popek, odbędzie się w sobotę 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Relacja NA ŻYWO z tego wydarzenia na sport.se.pl! Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: