SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Popek - Pudzian NA ŻYWO w TV. Jak wykupić dostęp PPV? Za ile obejrzeć galę?

KSW 37: Popek - Pudzian NA ŻYWO w TV. Jak wykupić dostęp PPV? Za ile obejrzeć galę?

03.12.2016, godz. 13:46
Pudzian vs Popek
foto: KSW

Już 3 grudnia na gali KSW 37 odbędzie się hitowe starcie "Popek" vs Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Pojedynek ten już na kilkanaście dni wcześniej elektryzuje tysiące fanów sportów walki w Polsce, a część z nich zapewne zastanawia się, GDZIE i ZA ILE go obejrzeć? Sprawdź JAK wykupić dostęp PPV i ile trzeba zapłacić!

Niestety walka "Popka" i "Pudziana" nie będzie transmitowana w otwartej telewizji, a nawet przez większość satelitarnych platform cyfrowych. Wielu kibiców jednak zastanawia się, jak obejrzeć galę KSW 37. Otóż będzie to możliwe tylko i wyłącznie w systemie PPV po wykupieniu dostępu w "Cyfrowym Polsacie" lub telewizji internetowej "Ipla".

Koszt usługi to 40 złotych za całą galę. Oznacza to, że widzowie, któzy zdecydują się na taki ruch, będą mogli śledzić wszystkie pojedynki KSW 37 łącznie z najciekawiej zapowiadającą się walką wieczoru.

Wykupić dostęp do niej mogą tylko abonenci i użytkownicy "Cyfrowego Polsatu". Po uiszczeniu wymaganej opłaty w ich ofercie zostanie odkodowany kanał 222, na którym obejrzą galę. Zamówienia składać można na trzy różne sposoby:

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl 
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego)

Osoby, które nie mają "Cyfrowego Polsatu" bądź też posiadają inne satelitarne platformy cyfrowe (jak np. "NC+") mogą obejrzeć galę w Internecie (na komputerze, tablecie czy telefonie) za pośrednictwem telewizji "Ipla". Dostęp również kosztuje 40 złotych, a zamówić go można za pośrednictwem strony "www.ipla.tv".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: