SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37. Popek zachęca kibiców: Stawiajcie na mnie. Wygracie dużo pieniędzy

KSW 37. Popek zachęca kibiców: Stawiajcie na mnie. Wygracie dużo pieniędzy

23.11.2016, godz. 10:08
Popek, Paweł Domagała, Sobota, Mattheo,
foto: Kuba Wojewódzki Instagram

Gala KSW 37 zbliża się wielkimi krokami. Głównym daniem wieczoru ma być walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem Monsterem" Rakiem. Popularny raper we wtorkowy wieczór zagościł na słynnej kanapie u showmana TVN-u, Kuby Wojewódzkiego. Przy tej okazji nie zabrakło ciekawych tematów, a jednym z nich była właśnie zbliżająca się walka z "Pudzianem".

Paweł "Popek Monster" Rak był gościem Kuby Wojewódzkiego w najnowszym odcinku jego programu w stacji TVN. Podczas wizyty na słynnej kanapie poruszono wiele ciekawych wątków z życia rapera, który ostatnie 11 lat spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie jak wiadomo pogoda nie rozpieszcza mieszkańców. Jak się okazuje miała również wpływ na to, jak obecnie wygląda lider "Gangu Albanii". Powiedział, że to przez nią oraz z tęsknoty za ojczyzną wytatuował sobie gałki oczne i pozbył się zębów.

- Myślę, że tak wylewałem żal za Polską, połączony z wódą. I chciałem se mordę ciąć i wyglądam jak wyglądam. Płacę gościowi z Australii kupę kasy, on przyjeżdża do mnie do domu i mi to robi, a ja się potem zastanawiam, dlaczego. W Anglii jest taka chujowa pogoda, że płakać się chce, dostałem depresji. Ale wróciłem do kraju jako artysta, czego mogę chcieć więcej? Na pewno teraz będzie troszku inaczej. Teraz mam swoje pięć minut, jeśli tego nie wykorzystam, to skończę pijany w jakimś garażu, kumple spierdolą na pewno - mówił "Popek".

Do gali KSW 37, na której zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim pozostały niecałe dwa tygodnie. Do tego pojedynku przygotowuje się pod okiem Marcina "Różala" Różalskiego, który w przeszłości pokonał byłego strongama. Rak zmienił dotychczasowy imprezowy tryb życia, nie pije, nie pali, tylko ciężko trenuje. I jak zapewnia zrobi wszystko, aby wygrać z "Pudzianem", a fani mogą na tym sporo zarobić! - Nie tylko jest szansa, ja go zbiję. Ja bym chciał, żeby to trwało niecałe 20-30 sekund. Ale, mówiąc realnie, będzie jak będzie. Możecie na mnie liczyć. Wiem, że jest fajny przelicznik na mnie, stawiajcie, wygracie dużo pięniążków. Jestem mega szczęśliwy, że wróciłem do sportu. Co roku będę miał przynajmniej jedną walkę - dodał raper w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Sport.se.pl przeprowadzi relację LIVE ONLINE ze wszystkich walk.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: