SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Pudzian - Popek. Zobacz efektowną wygraną Pudzianowskiego [WIDEO]

KSW 37: Pudzian - Popek. Zobacz efektowną wygraną Pudzianowskiego [WIDEO]

04.12.2016, godz. 11:08
Mariusz Pudzianowski, Popek
foto: EAST NEWS

Za nami emocje związane z galą KSW 37 i walką Pudzian - Popek, na którą z wypiekami na twarzy czekali fani mieszanych sztuk walki w Polsce. Po nieco ponad minucie w oktagonie lepszy okazał się były mistrz świata strongman, co nikogo nie powinno dziwić. Zobaczcie WIDEO z walki Mariusz Pudzianowski - Paweł Popek Rak!

Mariusz Pudzianowski potrzebował zaledwie osiemdziesięciu sekund, by zakończyć walkę z Pawłem Popkiem Rakiem. Pudzian trafił lidera grupy muzycznej "Gang Albanii" kilka razy mocnymi ciosami, przez co posłał go na matę. Popek nie był w stanie się podnieść i na jego głowie wylądowało kilkanaście bardzo mocnych ciosów od byłego mistrza świata strongmanów. Sędzia ringowy nie miał wyjścia i już w pierwszej rundzie musiał przerwać pojedynek.

Opuszczającego klatkę Popka żegnały gwizdy. Trudno się dziwić ludziom, którzy zapłacili ciężkie pieniądze, żeby obejrzeć wyrównane walki, a ta, na którą większość z nich czekała z niecierpliwością, zakończyła się zanim jeszcze na dobre się rozpoczęła. Głowy fanów ostudził nieco Pudzian, który po starciu skomplementował przeciwnika. - Dla mnie Popek wygrał. Trzeba mieć naprawdę dużą odwagę, żeby wejść do tej klatki i stanąć do walki - stwierdził Pudzian.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: