SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37. Pudzian vs. Popek: Zobacz zapowiedź walki wieczoru w Krakowie [WIDEO]

KSW 37. Pudzian vs. Popek: Zobacz zapowiedź walki wieczoru w Krakowie [WIDEO]

17.11.2016, godz. 07:39
Popek, Pudzian
foto: Super Express TV

3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie emocje sięgną zenitu! Naprzeciwko siebie staną Mariusz Pudzianowski oraz powracający do MMA Paweł "Monster Popek" Rak, który otwarcie zapowiada w rozmowie z "Super Expressem", że najlepszym prezentem na urodziny będzie wygrana z byłym strongmenem. Federacja KSW postanowiła jeszcze bardziej podgrzać nastroje wśród fanów i przygotowała specjalną zapowiedź tej gorącej walki.

Na ten pojedynek czekają nie tylko fani mieszanych sztuk walki. Wzbudza on ogromne zainteresowanie wśród wszystkich osób interesujących się sportem oraz tych, którzy śledzili do tej pory karierę Mariusza Pudzianowskiego w KSW oraz muzyczną przygodę "Popka". Ten dzień przed walką z "Pudzianem" będzie obchodził 38. urodziny i w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, co będzie najlepszym prezentem. - Ludzie myślą, że wejdę do ringu pijany lub naćpany, bo co mają o mnie myśleć, skoro ostatnie dwa lata balowałem? W normalnych okolicznościach powinienem być pijany dzień po urodzinach, ale teraz będzie inaczej. Jeśli wygram, to będzie dla mnie najlepszy prezent urodzinowy. A później... zamierzam świętować pełną gębą! - zapowiada 37-latek.

Nic więc dziwnego, że trenuje w pocie czoła pod okiem Marcina "Różala" Różalskiego, który w przeszłości pokonał Mariusza Pudzianowskiego, więc wie, co jest jego słabą stroną. Były strongman również nie odpuszcza i często publikuje nagrania ze swoich treningów na portalu społecznościowym. Z okazji walki, do której dojdzie 3 grudnia na KSW 37 przygotowano jej zapowiedź. Poniżej prezentujemy materiał WIDEO.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: