SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Pudzian relaksuje się w... tirze. "Popek jadę po Ciebie"

KSW 37: Pudzian relaksuje się w... tirze. "Popek jadę po Ciebie"

30.11.2016, godz. 15:44
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski w ostatnich tygodniach haruje jak wół na treningach przed walką z Pawłem "Popkiem" Rakiem, która będzie ozdobą gali KSW 37! Czasami trzeba jednak odpocząć. Jak relaksuje się "Pudzian"? Uwielbia jeździć tirem! Filmem ze swojej jazdy pochwalił się na Facebooku.

Mariusz Pudzianowski to wielki profesjonalista i doskonale wie, że nawet przed walką z dużo słabszym rywalem musi być przygotowany na 100 procent. Jest bitym faworytem do pokonania "Popka". "Dominator" zamierza to potwierdzić w wielkim stylu na gali KSW 37 "Circus of Pain"! Właśnie dlatego codziennie ostro trenuje - porażka byłaby dla niego sportową katastrofą. Przecież jego rywal to zawodowy muzyk, a nie fighter. Nie można jednak wiecznie wylewać potów na sali treningowej...

W ramach relaksu Pudzianowski wybrał się na długą przejażdżkę tirem. Jak to sam określił: - Czasami trzeba dobrze odpocząć i pobawić się w "drajwera" - żartował zawodnik MMA. Nazwał to 30-tonową odskocznią od rzeczywistości i ciągłych obowiązków na sali treningowej. Pamiętamy czasy, gdy "Pudzian" nie siedział za kierownicą wielkiego tira, a ciągnął go na zawodach strongmanów. Nie miał sobie równych w tej konkurencji! Gdyby "Popek" obejrzał filmy sprzed lat, mocniej rozważyłby wizytę w oktagonie.

Najnowsze informacje dotyczące zbliżającej się gali KSW znajdziesz na naszym Facebooku. Polub nas już dziś!

Przypominamy, że walka Mariusz Pudzianowski - Paweł "Popek" Rak odbędzie się na gali KSW 37 "Circus of Pain", która rozpocznie się w sobotę 3 grudnia o godz. 19:00. Sport.se.pl już teraz zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: