SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Pudzianowski, Popek, Bedorf i reszta. Sylwetki zawodników

KSW 37: Pudzianowski, Popek, Bedorf i reszta. Sylwetki zawodników

03.12.2016, godz. 18:44
KSW 37: Circus of pain
foto: Twitter

Już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się gala KSW 37. Kibice w stolicy Małopolski obejrzą aż osiem ciekawych walk w formule MMA. Obok mistrzów federacji - Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego - fani zobaczą także starcie Mariusza Pudzianowskiego z debiutującym w Polsce Pawłem Popkiem Rakiem. Prezentujemy sylwetki wszystkich zawodników, którzy wystąpią na KSW 37.

Gala KSW 37 zapowiada się niezwykle ciekawie! W Krakowie zobaczymy aż trzy starcia o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru mistrz wagi ciężkiej Karol Bedorf zmierzy się z królem nokautu z Sao Paulo - Fernando Rodriguesem Jr. Niewykluczone, że będzie to dla "Koko" najpoważniejszy test w całej dotychczasowej karierze. Wcześniej w bratobójczej walce o pas wagi piórkowej Artur Sowiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, a w kategorii półśredniej tytułu bronić będzie Borys Mańkowski przeciwko Johnowi Maguire'owi.

Wielu kibiców bardziej niż na starcia mistrzowskie czeka na walkę Mariusz Pudzianowski - Popek. Pierwszy z nich jest bardziej doświadczony w mieszanych sztukach walki i jest idolem wielu fanów ze względu na swój ciepły sposób bycia. Drugi to muzyk, założyciel grupy "Gang Albanii", która z miejsca stała się ulubionym zespołem polskich gimnazjalistów. Kto w tym starciu okaże się lepszy? Okaże się w oktagonie.

Na KSW 37 odbędą się także walki mniej rozreklamowane. To starcia: Filip Wolański - Denilson Neves de Oliveira, Marcin Wójcik - Marcin Łazarz, Łukasz Chlewicki - Mansour Barnaoui oraz David Zawada - Robert Radomski. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z gali KSW 37: Circus of pain na sport.se.pl! Zapraszamy!

Sylwetki zawodników KSW 37 (aby zobaczyć, kliknij na imię i nazwisko):

Filip Wolański

Denilson Neves de Oliveira

Marcin Wójcik

Marcin Łazarz

Łukasz Chlewicki

Mansour Barnaoui

Robert Radomski

David Zawada

Artur Sowiński

Marcin Wrzosek

Borys Mańkowski

John Maguire

Mariusz Pudzianowski

Paweł POPEK Rak

Karol Bedorf

Fernando Rodrigues Jr.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: