SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37. Tauron Arena Kraków: Jak dojechać na walkę "Pudzian" vs. "Popek"?

KSW 37. Tauron Arena Kraków: Jak dojechać na walkę "Pudzian" vs. "Popek"?

29.11.2016, godz. 19:22
Pudzian vs Popek
foto: KSW

W sobotę 3 grudnia odbędzie się długo wyczekiwana gala KSW 37. Jednym z najciekawszych pojedynków tego wieczoru będzie walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem" Rakiem. Wszystkie starcia odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie, w której odbywały się m.in. ME w piłce ręcznej mężczyzn. Jak najlepiej dojechać do hali?

W najbliższą sobotę 3 grudnia w godzinach wieczornych oczy wszystkich kibiców będą zwrócone na krakowską Tauron Arenę, w której dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Tym najbardziej elektryzującym będzie walka Mariusza Pudzianowskiego, który przegrał dwa poprzednie starcia z powracającym do MMA, a debiutującym w KSW Pawłem "Monsterem Popkiem" Rakiem. Obydwaj zawodnicy zapowiadają, że dadzą prawdziwe show, którego fani dawno nie widzieli i trudno się nie dziwić, ponieważ każdy z nich ma coś do udowodnienia.

Jednak zanim wszyscy zasiądą na trybunach hali w stolicy Małopolski warto sprawdzić, jak na nią dojechać, ponieważ tego dnia warto wybrać komunikacje miejską, która zapewni najszybszy dotarcie na miejsce, dzięki czemu nie będziemy się denerwować, czy nie przegapimy danej walki.

Sam obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, a blisko krakowskiej TAURON Areny znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Nie brakuje również postojów taksówek oraz parkingu na 1370 miejsc. Na obiekt dojedziemy następującymi tramwajami i autobusami:

Tramwaje:

przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linie nr 1, 14, 22, 62 (nocna)

przystanek: TAURON Arena Kraków Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II):
linie nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 (nocna)

Autobusy:

przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linie nr 128, 662 (nocna)

przystanek: TAURON Arena Kraków Wieczysta
linie nr 124, 424, 664 (nocna)

przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE ONLINE z gali KSW 37.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: