SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37 w PPV: UPC i Vectra. Ile kosztuje, jak wykupić dostęp LIVE

KSW 37 w PPV: UPC i Vectra. Ile kosztuje, jak wykupić dostęp LIVE

03.12.2016, godz. 19:36
Popek, Pudzian
foto: Super Express TV

Gala KSW 37 zbliża się wielkimi krokami. 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie emocje sięgną zenitu, a w klatce zobaczymy znakomitych zawodników w tym m.in. Karola Bedorfa, Artura Sowińskiego, Borysa Mańkowskiego i tych, na których kibice czekają najbardziej, czyli Mariusza Pudzianowskiego oraz Pawła "Popka Monstera" Raka. Ile trzeba zapłacić za dostęp w największych sieciach kablowych UPC i Vectrze oraz Cyfrowym Polsacie, aby zobaczyć wszystkie pojedynki? Jak wykupić dostęp do gali KSW 37?

Gala KSW 37 zapowiada się niezywkle emocjonująco ze względu na pojedynki, których kibice będą świadkami. W krakowskiej Tauron Arenie 3 grudnia w walce wieczoru Karol Bedorf zmierzy się z Fernando Rodriguesem Jr, który postara się odebrać Polakowi mistrzowski pas. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Artura Sowińskiego z Marcinem Wrzoskiem o pas wagi piórkowej. Jednak wielu kibiców najbardziej będzie oczekiwało pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem "Popkiem Monsterem" Rakiem, który będzie debiutował na KSW. Natomiast były strongam przegrał dwa poprzednie starcia w tym z trenerem rapera, czyli Marcinem "Różalem" Różalskim.

Niestety wszystkie te walki, w tym "Popka" i "Pudziana" nie będzie transmitowana w otwartej telewizji. Dostęp do niej będą mieli abonenci Cyfrowego Polsatu lub telewizji internetowej Ipla, lecz jeśli ktoś ma umowę z siecią kablową UPC bądź Vectra również nie będzie stratny. Jak zapewnić sobie dostęp do gali KSW 37? Ile to kosztuje?

W CYFROWYM POLSACIE zamówienia można składać na trzy sposoby:

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl 
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego)

Jeśli ktoś nie posiada Cyfrowego Polsatu, a jest abonentem NC+ może obejrzeć wszystkie walki w internecie za pośrednictwem telewizji Ipla. Koszt zamówienia to 40 złotych, a można to zrobić za pośrednictwem strony www.ipla.tv.

UPC:

- Transmisja z gali KSW 37 będzie dostępna na kanale 91, a abonenci posiadający dekodery Mediabox mogą zamówić dostęp poprzez aplikację, która znajduje się na kanale 90. Natomiast mający dekodery Horizon, Kaon i Mediamodułu CI+ mogą zadzwonić pod numer telefonu 813 813 813 lub na stronie www.upc.pl/ksw37. Koszt - 39 zł

VECTRA:

Tutaj walkę "Pudziana" z "Popkiem" oraz pozostałe pojedynki będzie można śledzić na kanale 258. Jednak, aby je zamówić należy zadzwonić pod numer 601 601 601 lub wejść na www.vectra.pl. W przedsprzedaży koszt to 39,90 zł, a w dniu gali KSW 37 trzeba będzie juz zapłacić 49,90 złotych. Tak więc warto się pospieszyć.

Oczywiście wszystkim przypominamy, że relacja NA ŻYWO i ZA DARMO z gali KSW 37: Circus of pain na sport.se.pl! Zapraszamy!

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: