SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 38 w TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM ONLINE. Jak i kiedy obejrzeć galę?

KSW 38 w TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM ONLINE. Jak i kiedy obejrzeć galę?

07.04.2017, godz. 20:57
KSW 38 ważenie
foto: Facebook

KSW 38: Live in Studio NA ŻYWO w TV. Oglądaj w telewizji i STREAM w INTERNECIE. W piątek 7 kwietnia odbędzie się 38. gala federacji KSW! Będzie ona nietypowa, bo zawodnicy pobiją się w studiu telewizyjnym. Kto wygra walkę wieczoru Chlewicki - Sowiński? Gdzie i o której godzinie obejrzeć w telewizji KSW 38? Czy jest darmowy STREAM ONLINE?

KSW 38 już dziś, 7 kwietnia w Warszawie! Jest to gala poprzedzająca wielkie wydarzenie, które odbędzie się w maju na PGE Narodowym. Którzy fighterzy zapewnią nam przedsmak wielkich emocji? Najważniejszymi starciami 38. gali KSW będą walki Artura Sowińskiego z Łukaszem Chlewickim oraz Anzora Azhieva z Kamilem Selwą. Kibice MMA szczególnie wyczekują na to pierwsze starcie. Czy "Kornik" wróci na zwycięską ścieżkę i pokona groźnego rywala? Na poprzedniej gali KSW stracił tytuł mistrzowski.

Gdzie NA ŻYWO w telewizji obejrzeć galę KSW 38? W całości będzie transmitowana na kanale Polsat Sport od godz. 20:00. KSW 38 będzie także dostępne dla wszystkich widzów w otwartym Polsacie, od 22:05. Darmowy STREAM ONLINE nie będzie dostępny. Za oglądanie gali KSW w INTERNECIE fani będą musieli zapłacić. STREAM zostanie udostępniony na platformie ipla.tv.

Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z KSW 38: Live In Studio. Z nami nie przegapicie żadnej walki!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: