SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Colosseum. Hitowe starcie polskich TYTANÓW wagi ciężkiej!

KSW 39: Colosseum. Hitowe starcie polskich TYTANÓW wagi ciężkiej!

20.02.2017, godz. 20:45
KAROL BEDORF
KAROL BEDORF foto: KSW

Na największej gali w historii federacji KSW muszą walczyć najlepsi zawodnicy, dlatego na PGE Narodowym w Warszawie kibice MMA obejrzą wielki hit wagi ciężkiej. Michał Kita zmierzy się z Karolem Bedorfem. Będzie się chciał zrewanżować byłemu mistrzowi za porażkę sprzed dwóch lat.

Gala KSW 39: Colosseum przyciąga największe nazwiska polskiego MMA. Organizatorzy ponownie udowodnili, że na Narodowym fani mieszanych sztuk walki nie będą się nudzić. Już wcześniej zapowiedziano walki czołowych fighterów, a teraz ogłoszono hit wagi ciężkiej. Karol Bedorf, który na gali KSW 37 stracił pas w walce z niesamowicie silnym Fernando Rodriguesem Jr, będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę.

Będzie miał do tego okazję na PGE Narodowym. Jego przeciwnikiem został Michał "Masakra" Kita. Utalentowany fighter wagi ciężkiej od 2015 roku jest zawodnikiem KSW, a debiutował walcząc właśnie z Bedorfem. Starcie było wyrównane, lecz "Coco" wygrał, nokautując rywala przepięknym wysokim kopnięciem. Później Kita walczył tylko raz dla organizacji KSW, na gali numer 36. W znakomitym stylu poradził sobie z Michałem Włodarkiem, którego pokonał dzięki poddaniu.

Czy Kita zrewanżuje się Bedorfowi? Dowiemy się już 27 maja, gdy KSW 39: Colosseum ruszy pełną parą!

tagi: KSW MMA
autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: