SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39 Colosseum: Jak kupić bilety? Czy są jeszcze bilety na KSW na PGE Narodowym?

KSW 39 Colosseum: Jak kupić bilety? Czy są jeszcze bilety na KSW na PGE Narodowym?

22.05.2017, godz. 11:45
KSW, MMA, oktagon
foto: EAST NEWS

Wielu kibiców zastanawia się jak kupić bilety na KSW 39 Colosseum i czy w ogóle są jeszcze bilety na galę na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorzy przygotowali świetne walki i wejściówki na to wydarzenie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przeszło pięćdziesiąt tysięcy widzów obejrzy starcia Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk czy Borys Mańkowski - Mamed Chalidow. Gdzie kupić bilety na KSW 39?

KSW 39 Colosseum odbędzie się już w sobotę 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. W stolicy fani sportów walki obejrzą hitowe walki. Organizatorzy zadbali, by fani dostali to, co najlepsze. W walce wieczoru zobaczymy więc dwóch mistrzów federacji - Borysa Mańkowskiego i Mameda Chalidowa. Oprócz nich w oktagonie pojawią się między innymi: Mariusz Pudzianowski, Robert Burneika, Popek, Damian Janikowski, Marcin Różalski czy Łukasz Jurkowski. Zapowiadają się więc ogromne emocje!

KSW 39: Jak kupić bilety?

Bilety na galę KSW 39 Colosseum wciąż są dostępne. Chętni mogą zaopatrzyć się w wejściówki za pośrednictwem strony ebilet.pl. Najtańsze bilety kosztują 25 złotych. Kolejna kategoria to wydatek rzędu 35 złotych za wejściówkę. Oprócz tego w ofercie są jeszcze bilety za 50 złotych, 80 złotych, 100 złotych. Najdroższe kosztują 120 złotych. Już teraz można napisać, że gala KSW 39 będzie największym wydarzeniem MMA w Europie - na PGE Narodowym zasiądzie przeszło 50 tysięcy widzów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: