SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39 Colosseum: Zaprezentowano oficjalny klip gali [WIDEO]

KSW 39 Colosseum: Zaprezentowano oficjalny klip gali [WIDEO]

10.04.2017, godz. 11:29
KSW 39 Colosseum
foto: Twitter

Wielkimi krokami zbliża się największa gala MMA w Europie. KSW 39 Colosseum już 27 maja na PGE Narodowym. Karta walk imprezy robi wrażenie. W klatce zobaczymy m. in. Mariusza Pudzianowskiego, Popka, Roberta Burneikę i Mameda Khalidova. Na tę okazję grupa raperów nagrała nawet specjalny kawałek „Cztery korony”. Teledysk do tego utworu zawiera sceny z poprzednich gal KSW i jest oficjalną etykietą muzyczną majowego wydarzenia.

Pod koniec maja naprzeciw siebie staną Popek Monster i Robert Burneika. To najbardziej medialny pojedynek tego wieczoru. Wokół niego powstało już wiele emocji i kontrowersji. Jednak to tylko kropla w morzu ciekawych sportowych wydarzeń. Na największym obiekcie sportowym w Polsce zmierzy się także Mariusz Pudzianowski, a jego przeciwnikiem będzie Tyberiusz Kowalczyk. Dodatkowo czeka nas walka dwóch aktualnych mistrzów KSW. Mamed Khalidov, najlepszy zawodnik w kategorii średniej, stanie w klatce z Borysem Mańkowskim, posiadaczem tytułu w wadze półśredniej. Podczas KSW 39 Colosseum zobaczymy także Damiana Janikowskiego, Marcina Różalskiego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i wielu innych ciekawych zawodników.

Federacja KSW specjalnie na tę galę poleciła stworzyć oficjalny klip imprezy. Do współpracy zaproszono piątkę polskich raperów: Palucha, Białasa, Żabsona, Sitka i Kastę. Muzykę opracował Mateusz „Matheo” Schmidt. Artyści stworzyli numer „Cztery Korony”, którego teledysk zawiera sceny z poprzednich walk uczestników majowej gali. Obudowa zbliżającego się wydarzenia robi wrażenie.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: