SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Gorąco między Burneiką a Popkiem! Interweniowali organizatorzy gali [WIDEO]

KSW 39: Gorąco między Burneiką a Popkiem! Interweniowali organizatorzy gali [WIDEO]

27.05.2017, godz. 12:59
Popek, Robert Burneika, Hardkorowy Koksu, KSW
foto: Twitter

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą KSW 39: Colosseum, która odbędzie się 27 maja. Choć przebiegała w dość spokojnej atmosferze, to bardzo gorąco zrobiło się, gdy na scenie pojawili się Robert Burneika i Popek. "Hardkorowy Koksu" wyraźnie szukał bójki ze swoim rywalem, a interweniować musieli organizatorzy! W drobną "przepychankę" wdali się też Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk.

Najpierw gorąco było, bo w przepychanki wdali się Mateusz Gamrot i Norman Parke. ale i później emocje nie opadały. Gdy na scenie pojawili się Paweł Rak i Robert Burneika, to ciśnienie znów podskoczyło. "Hardkorowy Koksu" wyraźnie próbował sprowokować rywala i szukał jakiejś zwady, ale Popek przyjął to wszystko z wielkim spokojem i jedynie uśmiechnął się pod nosem. Burneika dążył jednak chyba do jakiejś bijatyki, bo odciągać go musieli organizatorzy. A w celu powstrzymania wielkiego fightera jeden z nich wskoczył mu nawet na plecy!

W drobną "przepychankę" wdali się też Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk. W pewnym momencie ten drugi lekko odepchnął "Pudziana", a ten w odwecie chwycił rywala za nogi i próbował go powalić. Wszystko to miało jednak żartobliwy charakter, a obaj fighterzy szczerze się uśmiechali. W ich przypadku wszelkie złośliwości i gierki słowne to z pewnością tylko tzw. "trash talking", bo obaj są z natury spokojnymi ludźmi i darzą się wzajemnie dużym szacunkiem.

Już na ceremonii ważenia nie zabrakło dużych emocji, dlatego wolimy nie myśleć, co będzie podczas samej gali. Po prostu nie możemy się doczekać! I sami zawodnicy chyba też...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: